مقاوم سازی ساختمان در کرج-مقاوم سازی ساختمان در تهران

مقاوم سازی ساختمان ها در دنیای امروز که برج ها و آسمان خراش های متعددی هر روزه اضافه می شوند به ویژه در مناطقی که در زمین های ناامن مستعد به خطر زلزله هستند الزامی است. زلزله و حوادث طبیعی گوناگون با وجود پیشرفت تکنولوژی و علم بشر غیر قابل پیش بینی هستند از این رو مناطق زلزله خیز در تمام جهان از روش های آمادگی در برابر آنها همچون مقاوم سازی ساختمان ها بهره می برند. مجموعه ی آرشام ابنیه با سالها تجربه در زمینه ی مقاوم سازی ساختمان در کرج و به ویژه مقاوم سازی ساختمان در تهران نمونه پروژه های مختلف و بزرگی دارد که در ادامه برخی را ذکر خواهیم کرد.

ایمنی و مقاومت ساختمان ها آنها در برابر حوادث گوناگونی چون زلزله بیمه می کند و تبدیل به پناهگاهی امن برای زندگی می شود. امنیت ساختمان ها از این حیث اهمیت دارد که از جان و مال شما و خانواده و عزیزانتان نگه داری کند. در واقع پروسه ی مقاوم سازی ساختمان طول عمر مفید در ساختمان را نیز بالا می برد و در مقایسه با سازه های سست از طول عمر بیشتری برخوردار است. در شهر کرج و تهران که بر روی گسل وجود دارد و احتمال بروز زلزله غیرقابل پیش بینی است نیاز به مقاوم سازی ساختمان در تهران دو چندان می شود.

ساختمان های قدیمی و یا سازه های ضعیف و بناهایی که از طول عمر مفید گذر کردند و به عنوان ساختمان های فرسوده و سست نام برده می شوند با خفیف ترین زلزله و یا حوادث دیگر شروع به ترک برداشتن، ریزش بخشی از ساختمان و آوار شدن می کنند که خطرات و نتیجه ای که به دنبال دارد موجب واردن کردن آسیب به سلامتی افراد و یا گرفتن جان آنها می شود.

حوادث طبیعی که در سراسر دنیا رخ می دهد غیرقابل پیش بینی هستند و علم پیشرفته ی دنیا و دستگاه های قدرتمند توانایی پیش بینی کردن زمان و شدت بروز این حوادث را ندارد. از این رو برای کاهش هر چه بیشتر خطرات احتمالی باید در برابر این حوادث آمادگی لازمه را به کار بست تا از پیشمانی جلوگیری کند. مقاوم سازی ساختمان در کرج و تهران بهترین نوع آمادگی و ایمنی در برابر این قبیل حوادث است.

 

تنها برخی از این پروژه های آرشام ابنیه شامل:

ساختمان شماره 2 شهرداری تهران

ساختمان اداری شرکت فناپ

منازل مسکونی نهاد ریاست جمهوری

ساختمان مسکونی در خیابان الهیه

ساختمان اداری واقع در برج میلاد

 

و … هستند.

این تنها بخشی از نمونه پروژه های انجام شده توسط این مجموعه است. مجموعه آرشام ابنیه با چند سال سابقه و تجربه، بهترین خدمات را برای مقاوم سازی ساختمان به مشتریان خود عرضه می دارد.

با مقاوم سازی ساختمان خود طول عمر مفید آن را نیز افزایش دهید.