1. مقاوم سازی 3 باب منزل مسکونی نهاد ریاست جمهوری واقع در میدان پاستور
کلیات پروژه: اجرای اسکلت فلزی به صورت محاط در ساختمان های قدیمی جهت حفظ و مقاوم سازی  آنها با اجرای فونداسیون جدید همراه با سازه جدید داخل ساختمان مصالح بنایی موجود و اجرای سیستم مهار جانبی باد بندی و همچنین صلب نمودن سقف های موجود با اجرای گل میخ روی تیرها -مش بندی و بتن ریزی و در نتیجه تبدیل سقفهای طاق ضربی به سقف کامپوزیت و اتصال سقف ها به سازه فلزی جدید.

 

 

2. مقاوم‌سازی شعبه ساری بانک پاسارگاد
کلیات پروژه: اجرای ژاکت فلزی روی ستون های بتنی موجود و دوخت به واسطه کاشت بولت به ستون ها جهت تقویت ستون ها و اجرای تیرهای فولادی زیر سقف بتنی موجود جهت کنترل خیز و جلوگیری از ترک پیش رونده در دیوارهای طبقه فوقانی و ممانعت از خیز پیش رونده سقف موجود.

3. کاشت بیش از 50000 عدد میلگرد و بولت به علاوه اجرای تقویت دیوارهای بتنی با ورق و تسمه های فولادی در پروژه مقاوم سازی ساختمان ۱۱ طبقه شهرداری تهران .

 

4. عملیات تخریب کاشت میلگرد و مقاوم سازی اسکلت فلزی ساختمان اداری واقع در پارک فناوری پردیس.

 

کلیات پروژه: تخریب کلیه نازک کاری و کفسازی به علاوه بر چیدن قسمتی از سازه موجود -برش بتن با دستگاه کاتر -اجرای دریل مگنت جهت سوراخکاری بیس پلیت ها برای کاشت بولت در آن ها -کاشت میلگرد جهت تقویت فونداسیون موجود – اجرای مقاوم سازی اسکلت سازه با ورق و تسمه  فولادی – اجرای دیوارهای برشی جدید -ژاکت بتنی و انجام ازمایش کشش آرماتور کاشته شده.

5. طراحی و اجرای مقاوم سازی شعبه لارستان بانک پاسارگاد و اجرای بازسازی کامل.

ارائه طرح پس از برداشت های میدانی -تهیه نقشه ازبیلت -مقاومت مصالح و کرگیری بتن موجود فونداسیون -بررسی و کنترل سازه موجود مطابق با آیین نامه های جدید.
کلیات طرح :تقویت فونداسیون موجود و اجرای کاشت میلگرد در پی و ساخت پی نواری جدید -اجرای دیوار برشی جهت سیستم مهار جانبی -تخریب سقف هایی که به صورت طاق ضربی اجرا شده اند و اجرای سقف به صورت کامپوزیت. بررسی اتصالات و اصلاح آنها و اجرای نازک کاری و تاسیسات برقی و مکانیکی به صورت کلید تحویل.

۶. اجرای FRPدر ساختمان ۶ طبقه مسکونی در منطقه 2 تهران -ساختمان مسکونی در کرج- و غیره

7. طراحی و ساخت سازه های تابلو بام در شعب مختلف بانک پاسارگارد.

 

8. اجرای سازه الحاقی همراه با نگهداری سازه موجود و اتصال آن با روش ژاکت فولادی و کاشت بولت در خیابان فرشته تهران.

9. نصب صفحه فلزی در فونداسیون (بیس پلیت جدید) و تیرهای بتنی با کاشت بولت جهت نصب ستون جدید و گسترش سقف در شهرک صدف شهریار -ورزشگاه امیریه و اتوبوسرانی شهریار.

10. اجرای کاشت آرماتور جهت تقویت فونداسیون و ریشه دیوارهای برشی به علاوه کرگیری جهت عبور لوله های تاسیساتی در ساختمان اداری واقع در مجموعه برج میلاد.

11. طراحی واجرای سقف کامپوزیت در قسمت بازشوی موجود در شعبه بیمه خیابان فاطمی پاسارگاد همراه با تقویت اتصالات مربوطه .

۱۲. اجرای ژاکت فولادی همراه با بولت دوخت جهت تقویت ستون بتنی موجود در دانشگاه تربیت مدرس تهران

۱۳. کاشت میلگرد جهت تقویت فونداسیون و ریشه دیوارهای برشی جدید در ساختمان چشم پزشکی فوق تخصصی هلال احمر تهرانپارس.

۱۴. نصب صفحه فولادی همراه با کاشت بولت جهت تیرریزی فولادی در محل آسانسور جدید و اجرای تیر فولادی برای نگهداری سقف بموجود.